• Denný letný tábor

• V prvých júlových dňoch sa u nás konal denný letný tábor, ktorý bol v našej škole úplnou novinkou a na ktorý sa nám prihlásilo 27 detí. Spoločne sme prežili aktívny zmysluplný čas, našli si nových kamarátov, navzájom sa inšpirovali a obohatili. Ponuka bola pestrá, tak, aby si každý mohol zažiť niečo nové a nepoznané. Deti si vyskúšali svoje kuchárske schopnosti - piekli a zdobili palacinky a wafle, svoje športové výkony otestovali v rôznych súťažiach, boli kreatívni, tvorili krásne fotorámiky, maľovali tričká, robili pokusy a objavovali krásy mesta Trenčín. Posledný deň sme navštívili koníky v terchovskej doline, zážitkom bola jazda na nich. Z celého týždňa sme si odniesli veľmi pekné spomienky, ďakujeme pani učiteľkám za ich prípravu, dievčatám zo siedmej triedy za ich pomoc a pani kuchárkam za chutné obedy!

• Základná škola: 041/5995078
          Školská jedáleň: 0910416677