• Zopár spomienok z konca školského roka

• Koniec minulého školského roka bol plný veselých, ale aj dojímavých chvíľ. K tým nezabudnuteľným určite patrí rozlúčka deviatakov s našou základnou školou a aj oni sami zostávajú v našich srdciach ako tí, na ktorých budeme radi spomínať. Posledný školský deň sme zakončili slávnostnou svätou omšou a v priestoroch telocvične spoločne vyhodnotili uplynulý školský rok, ktorý bol mimoriadne bohatý na mnohé úspechy našich žiakov, mnohé aktivity a súťaže. Pri tejto príležitosti bolo poďakované bývalému vedeniu školy, za ich vynaložené úsilie, obetavú prácu a zodpovedný prístup, ktorým viedli našu školu posledných deväť rokov. Hneď v prvý júlový víkend sme boli súčaťou kultúrneho programu na Memoriáli Peťa Syneka, na ktorom našu školu reprezentovali naše mažoretky. A na začiatku prázdnin sme sa podieľali na organizácii denného futbalového tábora.Touto cestou ďakujeme našim výborným trénerom - Peťovi a Maťovi, dievčatám – Zuzke, Saške a Emke za skvelý program a aktivity, Futbalovému klubu Dolná Tižina za podporu, priestory a pomôcky, Obci Dolná Tižina, školskej jedálni za chutné obedy a všetkým ostatným, ktorí nás prišli pozrieť a potešili aj všelijakými dobrotami. Pevne veríme, že si futbalový kemp nájde tradíciu v našej obci a stretneme sa tak opäť o rok.